Як вчити англійську мову з мультиків: 
поради та корисні посилання

«Льодовиковий період», «Шрек», «Звірополіс» ... Ці та інші мультфільми завоювали серця не тільки дітей, а й дорослих. Чому б нам не спробувати використовувати їх і для вивчення англійської мови? У цій статті ми розповімо, чому вчити англійську з мультиків ефективно і на яких сайтах можна безкоштовно дивитися мультфільми англійською.

Чому ефективно вивчати англійську мову з мультиків

1. Прості слова і граматика

Багато мультиків (а особливо мультсеріали) знімають не для дорослої аудиторії, а виключно для дитячої. Їх мета - познайомити дитину з навколишнім світом, тому в них ви не знайдете складних слів і граматики, сленгових виразів і т. д. Фрази героїв побудовані просто, використовується базова лексика. Однак зверніть увагу: це характерно для мультиків, орієнтованих на молодшу аудиторію. А повнометражні «Шрек», «Мадагаскар» та т. д. вимагають хоча б середнього рівня знань.

2. Повторення слів і фраз

Герої мультсеріалів, як правило, мають не тільки характерні особливості, але і не менш характерні фрази, які вони будуть повторювати з серії в серію. Повторення - мама навчання, тому такі вирази і слова швидко відкладуться в пам'яті.

3. Різна тривалість

Якщо ви не полюбляєте мильних опер чи у вас не вистачає вільного часу для перегляду 2-3 годинного блокбастера, зверніть увагу на мультики. Велика їх частина - це сюжети довжиною від 10 до 30 хвилин, а бувають і зовсім 2-хвилинні твори анімаційного мистецтва.

4. Доступність для початківців

Мультфільми бувають не тільки розважальними, а й навчальними, причому доступні вони навіть початківцям «з нуля».

Де можна подивитися мультфільми англійською мовою безкоштовно

1. Multimedia-English

На цьому сайті представлені найвідоміші мультфільми англійською мовою: Peppa Pig, Charlie and Lola, Winnie the Pooh і т. п. Носії мови, що займаються викладанням англійської, радять дивитися саме ці відеоролики для навчання, вважаючи їх зразком класичної англійськоїї. Втім, любителі сучасних мультфільмів з хорошим рівнем знання мови можуть знайти тут і зовсім нові мультики. Все відео забезпечені субтитрами або транскрипцією (текстом до відео).

2. BookBox

Цей канал робить прості анімаційні мультики для тих, хто вивчає іноземні мови. Всі казки начитані професійними дикторами з хорошою вимовою. Текст пишеться внизу екрану, так що якщо вам важко дається аудіювання, можете підглядати текст.

3. LearnEnglish Kids - British Council

Забавні мультики від British Council хоч і знаходяться в «дитячому» розділі, будуть цікаві і дорослим. Цікаві історії можна сприймати на слух або дивитися з субтитрами. До кожного мультику прикріплений документ з завданнями і відповідями до них. Можна протестувати, наскільки добре ви зрозуміли слова героїв.

4. Cartoons On

Сайт, де безкоштовно можна дивитися мультики англійською. Звичайно, найновіших мультфільмів тут немає, але вибір все одно дуже широкий. Тут є і сучасна кумедна «Кунг-фу панда», і класичний мультик "101 далматинець», який викличе ностальгію і спогади з дитинства. Субтитрів до відео немає, але в багатьох шедеврах анімації герої говорять досить виразно, а картинка допоможе вам зрозуміти суть їх діалогів.

8. Magic English

Канал, який допоможе вам вчити англійську мову по улюбленим діснеївських мультиках. Відео є уривками з усім нам знайомих «Леді і бродяга», «Білосніжка і сім гномів», «Мауглі», «101 далматинець» і т. д. У кожному відео на екрані пишуть фрази героїв, рекомендовані до вивчення. Вони легко запам'ятаються вам завдяки милому сюжету.

Насправді сайтів з мультфільмами англійською мовою набагато більше. Але найпростіше відшукати потрібний вам мультфільм на YouTube: це швидко і безкоштовно. Ми б рекомендували спробувати дивитися людям з рівнем знань нижче середнього наступні мультфільми англійською мовою: Franklin, Olivia, Mickey Mouse, Winnie the Pooh, Arthur - це класика жанру. А тим, хто вже досяг середнього рівня знань англійської мови, можна урізноманітнити своє мовлення фразовими дієсловами, ідіомами і сленгом з мультфільму The Simpsons.

Ми пропонуємо:

Навчання діток англійській мові

Підготовка діток до ЗНО 

Школа англійскої мови
Magic English.
Всі права захищені.

Телефон для зв'язку 

+38 050 213-31-57
(Telegram, WhatsApp)